Сьогодні другий тур фінальної частини чемпіонату України серед аматорських команд
18.09.2013 13:44
Сьогодні, 18 вересня, в Білозір'ї та Оржеві відіграють матчі другого туру фінальної частини чемпіонату України з футболу серед аматориських команд.

В групі "Б" спочатку між собою зустрінуться "Рух" Винники та "Буревісник" (Петрове Кіровоградської обл.). Гра розпочнеться о 14.30. У разі перемоги над командою з с. Петрове шанси винниківців на вихід у фінал суттєво зростуть. Хоча після вчорашньої гри вони і так досить значні. Але не варто скидати з рахунку і "Буревісник". Незважаючи на рахунок першої зустрічі з "Зорею" шанси відзначитися у кіровоградців були. І якщо команда нарешті почне забивати, то "Руху" буде непереливки.

О 18.00 відбудеться гра "Зоря" - "Гвардієць". Після першого ігрового дня господарі мають більше шансів потрапити у київський суперфінал, але "гвардійці" - це непоступлива, досвідчена команда та просто так очки нікому дарувати не буде. Тим більше, що при певних обставинах і кримчани можуть вийти з цієї групи переможцями. Що ж, тим цікавіше буде глядачам спостерігати за перебігом подій у цьому матчі. До речі, дякуючи порталу"Черкаський спорт" Ви теж маєте можливість переглянути он-лайн відео трансляцію поєдинку. Джерело: http://cherkassy-sport.com/

Теги: Рух, чемпіонат аматорів


Читайте також:
Коментарі
avatar