"Рух" виходить у фінал чемпіонату України (ОНОВЛЕНО+ВІДЕО)
20.09.2013 18:45
Винниківський "Рух", здобувши премогу з рахунком 2:0 у третьому матчі групового фінального турніру Чемпіонату України серед аматорів над господарями змагань командою "Зоря" Білозір'я, вийшов у фінал турніру.

В попередніх двох турах суперники підійшли зі стовідсотковим результатом, маючи в активі по дві перемоги, але в "Зорі" була краща різниця забитих і пропущених м'ячів. Такі показники були на користь господарів змагань, яких у цьому протистоянні влаштовувала і нічия.

Зважаючи на важливість результату, команди розпочали цей поєдинок з обережністю, але вже десь після 5 хвилини винниківчани заволоділи ігровою ініціативою і вдало контролювали хід поєдинку. І вже на 19 хвилині міг відзначитися Олег Шептицький, який завершив комбінацію партнерів ударом у стійку воріт.

Після 20 хвилини першого тайму господарям на деякий час вдалося вирівняти гру і на 30 хвилині вихід сам на сам з Шевчуком не використав нападник "Зорі" Гуд.

Після цього моменту винниківчани знову заволоділи ініціативою і все частіше загрожували воротам суперника. На 44 хвилині матчу біля власного штрафного майданчика господарі порушили правила і арбітр матчу призначив штрафний удар. Виконати штрафний взявся капітан команди Богдан Костик і ударом з 22-24 метрів в правий від воротаря кут воріт відкрив рахунок у матчі. Перший тайм так і закінчився з рахунком 1:0 на користь винниківчан.

У другому таймі господарі старалися вирівняти становище, але досвідченіші винниківчани вдало контролювали хід поєдинку і не дозволяли створювати щось загрозливе біля своїх воріт. Атаки рухівців були більш гострішими.  Один тільки Олег Шептицький двічі міг зняти всі питання про володаря путівки до фіналу, але сьогодні кращому бомбардиру не хватило точності.

Зате відзначився минулорічний кращий бомбардир "Руху" Роман Манорик. Він вийшов на заміну в самому кінці поєдинку і на другій додатковій хвилині поставив крапку у матчі - 2:0!

Відеозапис повного матчу можна переглянути тут

"Рух" (Винники) - "Зоря" (Білозір'я) 2:0

20 вересня. Білозір'я. Стадіон "Зоря". 16:30

Голи: Костик, 45; Манорик, 90

"Рух" (стартовий склад): Шевчук - Гусаковський, Бойко, Даниловський, Іванський, Костик, Романів, Деревльов, Дикий, Баглай, Шептицький.

"Зоря" (стартовий склад): Єрошов - Парфьонов, Калініч, Зоря, Тарасенко, Коломієць, Султанов, Гуд, Індутний, Листопад, Колядко.

Турнірна таблиця
МКомандаІВНПМО
1«Рух» (Винники)33006:29
2«Зоря» (Білозір’я) 32015:36
3«Гвардієць» (Гвардійське) 31026:63
4«Буревісник» (Петрове)30031:70

Другим фіналістом турніру стала вже знайома винниківчанам команда "ОДЕК" Оржів.

Вирішальна зустріч відбудеться 22 вересня в смт. Лютіж Вишгородського району Київської області на cтадіоні «Діназ». Початок гри о 14.00.

На сайті Винники Plus планується пряма відеотрансляція фінального поєдинку. Слідкуйте за анонсами.