Анонс фінального матчу чемпіонату України «РУХ» - «ОДЕК»
21.09.2013 18:33
Так склалося, що у фінальному поєдинку чемпіонату України серед аматорів 2013 року зустрінуться дві команди з Західної України винниківський "Рух" та оржівський "ОДЕК" з Рівненщини.

Ці два колективи вже в середу мають зустрітися між собою ще раз в рамках 1/4 фіналу кубку аматорів. Але на даний момент думки футболістів, тренерів, керівництва клубів зосереджені саме на фінальному матчі чемпіонату.

«РУХ» Винники

Винниківчанам вдалося виграти свою групу фінального етапу. Перемоги ці були складні, про що свідчать рахунки матчів: 3-2 на "Гвардійцем" та 1-0 над "Буревісником". "Зірковим часом" команди стала гра проти господаря та фаворита турніру "Зорі". "Руху" вдалося забити на прикінці кожного з таймів та перемогти суперника з рахунком 2-0. Але насправді все ще попереду. Адже у фіналі їм доведеть зустрітися з грізним та наддосвідченим у таких протистояннях оржівським ОДЕКом.

«ОДЕК» Оржів

ОДЕК був господарем групи "А" фінальної частини чемпіонату. З одного боку вдома грати легше, адже рідні стіни, як відомо, допомагають. Але з іншоого, граючи перед власними глядачами, команда відчуває більшу відповідальність, а отже і хвилювання, що може призвести до несподіваних результатів. Саме так і склалося в першому матчі оржівців в групі, де вони маючи тотальну перевагу, поступилися команді ЮСБ з Чернігова 0-1. На наступну свою гру проти куп'янського "Локомотиву" футболісти ОДЕКу виходили, як на матч смерті. Гра була приблизно рівною і дуже важкою для обох команд. Наслідком чого є шість накладених швів захиснику куп'янчан, який в зіткнені головами з кимось з оржівців розбив голову. Поступатися не хотів ніхто. В другому таймі, після багатоходової комбінації, господарям вдалося забити гол, але впевненості в переможному підсумковому результаті це їм не давало. Більше того після пропущеного м'яча "Локомотив" активізувався і мав 2-3 дуже небезпечних моменти. Але просто блискуче зіграв воротар ОДЕКу Кособуцький, який в останні 10 хвилин гри, врятував свою команду мінімум від 2 пропущених голів. В складі команди з Оржева теж багато досвідчених футболістів, деякі з них грають чи грали на високому рівні в міні-футбол. Тому грі команди притаманні такі риси, як короткий пас, довгий контроль м'яча та бажання розіграти до вірного. Іноді навіть здається, що футболісти ОДЕКу хочуть буквально завести м'яч у ворота.

Обидва колективи добротні, знаходять на ходу і найголовніше ставлять перед собою лише найвищі завдання. Так як гра проходитиме на нейтральному полі, то деяку перевагу отримає той, хто перший зуміє пристосуватися до його особливостей. Але в цій грі, згідно регламенту турніру, можливий і додатковий час і післяматчева серія пенальті. В будь-якому випадку очікується цікавий та безкомпромісний матч.

Сьогодні на нашому сайті о 14.00 відбудеться пряма відео трансляція фінального матчу, як у можна переглянути тут Джерело: http://www.ua-football.com/

Теги: ОДЕК, Рух, чемпіонат аматорів


Читайте також:
Коментарі
avatar