Європа знає, як приборкати тиск Росії на Україну
26.09.2013, 12:58
Комітет з питань закордонних справ Європейського парламенту підтримав проект запиту в Єврокомісію про заходи у відповідь на тиск Російської Федерації на країни Східного партнерства.

Як відповідні кроки комітет рекомендує забезпечити повну відповідність європейським законам діяльності на території ЄС усіх російських компаній, насамперед енергетичних.

У разі введення Росією обмежень щодо товарів з країн-членів ВП Європарламенту рекомендують вжити аналогічних заходів щодо російських товарів.

Також ЄП радять вивчити можливість введення "дзеркальних" візових обмежень щодо працевлаштування громадян Росії в країнах ЄС.

На думку депутатів, Єврокомісія має розглянути можливість надання країнам Східного партнерства фінансової допомоги, в односторонньому порядку відкрити доступ для товарів з цих країн на ринок ЄС, а також лібералізувати візовий режим.

Вчора прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв не виключив застосування захисних заходів до товарів походженням з України після підписання угоди про асоціацію з ЄС.

Джерело: Gazeta.ua

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Світ | Теги: єврокомісія, Європарламент, Росія, ЄС, Україна

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...