"Металіст" зіграє у Львові основою, - Мирон Маркевич
28.09.2013 12:20
Волею жереба харківський "Металіст" в 1/ 8 фіналу Кубка України зіграє з львівськими " Карпатами". Своєю думкою щодо результату жеребкування поділився головний тренер "Металіста" Мирон Маркевич.

"Це жереб, ми б прийняли будь-який результат. Вболівальники і журналісти вважають протистояння "Металіста" і "Карпат" досить принциповим. Але, за великим рахунком, нам все одно з ким грати.

Команда виходить на поле для того, щоб перемагати, незалежно від того, хто суперник. Про принциповість протистояння ми не думаємо. Для нас важливіші турнірні перспективи.
Шляхи "Металіста" і "Карпат" у розіграші Кубка України перетинаються вже третій рік поспіль. Так що можна сказати, що нічого дивного не відбулося. Ми вже звикли грати один з одним в 1/8 фіналу.

У двох попередніх кубкових матчах у Львові ми грали не найбільш оптимальним складом і поступалися. Нашим пріоритетом були чемпіонат і єврокубки. Зараз також турнірні перспективи в чемпіонаті України для нас важливіші, але цього разу, думаю, що "Металіст" зіграє в Львові основою.

Подивимося, яким буде результат. Гра покаже. До кубкового матчу ще більше місяця. Можливо, єдиний мінус результату жеребкування - це те, що ми протягом чотирьох днів зіграємо з "Карпатами" двічі. 26 жовтня буде очне протистояння в чемпіонаті, а 30 числа вже граємо в Кубку.

Ось тут вже можна буде говорити про принциповість. Хід і результат першого матчу можуть додати ажіотажу перед кубковою зустріччю. Для однієї з команд це буде спроба взяти реванш, а інша, навпаки повинна буде вигравати вдруге", - заявив Мирон Маркевич. Джерело: http://vgolos.com.ua/
Фото: http://hotsport.ua/

Теги: Карпати, Металіст, Кубок, Мирон маркевич


Читайте також:
Коментарі
avatar