У Винниках науковці вшанували Великого Кобзаря (ФОТО)
29.09.2013, 08:41
28 вересня в Історико-краєзнавчому музеї м. Винники відбувся науковий семінар, приурочений до 100-річчя відкриття у місті пам'ятника Т. Шевченкові.

На семінарі виступали науковці: зі Львова (Роман Наконечний і Любомир Сеник), з Івано-Франківська (Ігор Райківський, Іван Макаровський, Юрій Срайчук, Олег Божак), з Умані (Олена Богачик, Тетяна Маснюк), і з наших рідних Винник (Андрій Байцар і Любомир Білоус).

Після закінчення наукового семінару, у 16. 00. год. відбувся святковий концерт за участю художніх та творчих колективів Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка та творчих колективів м. Винники (КЦ "Дозвілля").

Відкрили концерт заступник міського голови м. Винник Тарас Дмитерко та депутат ВМР, доцент ЛНУ ім. І. Франка Андрій Байцар, який розповів присутнім про натхненників і творців пам'ятника Т. Шевченкові у Винниках. А. Байцар також розповів глядачам про науковий семінар, на якому прозвучала дуже цікава інформація, що академік Володимир Грабовецький дослідив, що це перший скульптурний памятник Кобзареві на Україні та у світі.

З цікавою промовою виступив один із керівників винниківської "Просвіти" Любомир Білоус.Наведіть курсор на нижню частину вікна, щоб управляти слайд-шоу

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: 100-річчя, пам'ятник, тарас Шевченко

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...