Юні винниківчанки серед лауреатів конкурсу "Міні Міс & Міні Містер України 2013"
01.10.2013 12:05
Вихованки КЦ «Дозвілля» представили Винники на XV ювілейному Національному Дитячому творчому конкурсі «Mini Miss & Mini Mister України 2013», який відбувся у Львові.

Конкурс пройшов під егідою International Children’s Creative Contest "Mini Miss & Mini Mister World”.

Організатори конкурсу: Національна дирекція дитячого творчого конкурсу «Mini Miss & Mini Mister України», за підтримки Львівської обласної державної адміністрації Служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації, Департаменту з питань культури, національностей та релігії Львівської облдержадміністрації.

У конкурсі брали участь найталановитіші діти з усіх регіонів України: Київ, Біла Церква, Львів, Запоріжжя, Одеса, Нікополь, Павлоград, Дрогобич, Городенка, Івано - Франківськ, Дніпропетровськ, Винники та ін..

За результатами конкурсу 10-ти річна виниківчанка Софія Брилінська, учениця СЗШ №47 здобула титул «Віце Міні Міс України 2013». У номінації творчий конкурс Софійка виконала сучасний інструментальний твір «Дари осені» – гра на бандурі (викладач – Варивода Людмила Іванівна 9 –ї школи мистецтв м. Винники). Авангардний костюм – «Глобус України». Пародія на улюблену зірку – Мариля Родович. Софія Брилінська є учасницею Народного ансамблю танцю «Святослав».

Яна Ручинська (7 років (СЗШ №47) здобула титул «Міні Міс Талант України 2013». У виконанні Яни прозвучала пісня «Місто моє». Викладач - Ірина Самбур (Дитячої школи мистецтв №9 ). У номінації пародія на улюблену зірку Яна була у ролі Тіни Кароль, авангардний костюм –«Гавайська Квітка» (виготовлений з підручних матеріалів). Яна Ручинська - учасниця Народного ансамблю танцю «Святослав».

Восьмирічна Дарина Артищук, вихованка Культурного центру «Дозвілля» (викладач з вокалу Ірина Самбур), здобула титул «Міні Міс Талант України 2013». У номінації творчий конкурс, Даринка виконала пісню «Посмішка», пародію на Джамалу та авангардний костюм «Квітка Сонця».

Художній керівник та головний балетмейстер Народного ансамблю танцю «Святослав», художній керівник Культурного центру «Дозвілля», депутат Винниківської міської ради Тетяна Патер вітає дітей з перемогою і бажає їм подальших успіхів у навчанні, творчій діяльності на благо міста Винники на теренах України та за її межами. Також наставник дітей висловлює щиру подяку батькам за їх підтримку та розуміння.

Фото з конкурсу можна переглянути на сайті КЦ "Дозвілля"

Теги: Тетяна Патер, конкурс, Mini Miss & Mini Mister України 201, святослав, дозвілля


Читайте також:
Коментарі
avatar