6 жовтня у Винниках відбудеться фестиваль вина і сиру
02.10.2013 12:03
З метою відновлення славних українських традицій виноробства та виноградарства 6 жовтня у м. Винники проходитиме фестиваль вина і сиру, на якому будуть представлені натуральні і якісні вина та сирні вироби кращих українських сироварів.

У фестивалі братимуть участь Братство галицьких виноградарів, Клуб виноградарів Прикарпаття, винороби із Криму та Закарпаття, зокрема, представники підприємств «Чизай», «Котнар», Будинок вина «Гостинна садиба сім’ї Поличко», «Винний підвал сім'ї Шош» та інші.

Різноманітні сирні вироби (бринзу, вурду, будз, сирні коники) будуть представляти майстри традиційного українського сироваріння із Хуста, Космачу, Золочівського району. Власники фермерського господарства «Шеврет» з Мостиського району привезуть на фестиваль козині сири (кроттен, бюш, томет, фету, сігалон), виготовлені за традиційною французькою технологією.

Гості фестивалю зможуть придбати «солодку» продукцію пасічників, французькі, італійські та чилійські вина, вироби народних майстрів: ткані і плетені вироби, гаварецьку кераміку, ковані вироби, вишиванки коломийських майстринь, а також спробувати свої сили у стрільбі з лука та арбалета.

Під час фестивалю гості свята матимуть можливість оглянути діючі виставки, присвячені 100-річчю пам’ятника Т. Шевченку у Винниках: Львівські художники шляхами Кобзаря та Шевченкіана Софії Караффи-Корбут.

Цікавим доповненням до програми фестивалю стане концертна програма для винниківчан і гостей міста.

Також у програмі фестивалю: майстер-класи із ковальства та гончарства, безкоштовна дегустація вина, сирів, меду.
Теги: вино, сир, музей, Фестиваль


Читайте також:
Коментарі
avatar