В Добкіна авто з "нацистськими" номерами
02.10.2013 18:00
Цифри 14/88 для 99% українців жодним чином не пов’язані з неонацизмом, а у харківського губернатора Михайла Добкіна шість автомобілів з ​​номерами 1488.

Про це в ефірі «5 каналу» заявив народний депутат від ВО «Свобода» Ігор Мірошниченко.

За словами «свободівця», рішення ФІФА про дискваліфікацію стадіону «Арена Львів» є абсурдним, оскільки фотофакти надані FARE не є вагомою підставою для винесення такого суворого рішення.

«Якщо відштовхуватися від тих картинок, на підставі яких нібито пред’явлено такий суворий вердикт для України, то це повна маячня й абсурд. Звинувачення українців у неонацизмі на підставі тих картинок, вони в принципі для всіх дивні. Футболка з 88-м номером для 99% українців, абсолютно нормальна футболка. Зрозуміло, що якщо зайти в Google, то цифри 14/88 – це символ неонацизму», – заявив Мірошниченко.

«До речі, у полум’яного антифашиста Добкіна шість автомобілів з ​​символами 1488. Ми ще будемо розслідувати, чому у нього така маніакальна пристрасть до нацистських символів», - наголосив він.

Напередодні ФІФА прийняла рішення про покарання України за поведінку вболівальників під час матчу відбору чемпіонату світу проти Сан-Марино у Львові. Наступний відбірковий матч проти Польщі українці проведуть без глядачів, також стадіон «Арена Львів» дискваліфікований до 2018 року. Таке рішення ФІФА прийняла на підставі звіту організації FARE, представник якої інкогніто був присутній на матчі.

Джерело: Коментарі
Теги: дискваліфікація, ФІФА, Добкін, фашизм, символ, Нацизм


Читайте також:
Коментарі
avatar