«Свобода» їде в штаб-квартиру ФІФА з червоно-чорним прапором
03.10.2013 11:15
Депутати від партії "Свобода" Андрій Іллєнко та Ігор Мірошниченко 3 жовтня відвідають штаб-квартиру ФІФА в Швейцарії, щоб пояснити значення символів, через які були застосовані санкції до української футбольної збірної.

"У четвер я і мій колега Ігор Мірошниченко летимо у Швейцарії в штаб-квартиру ФІФА і постараємося пояснити футбольним чиновникам несправедливість санкцій проти України. Беремо з собою червоно-чорний прапор, портрети героїв національно-визвольної боротьби та англомовну літературу про український визвольний рух", - написав Іллєнко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук".

Нагадаємо, в п'ятницю FIFA застосувала санкції до збірної України, яка буде змушена провести при порожніх трибунах вирішальний матч кваліфікації чемпіонату світу проти Польщі 11 жовтня в Харкові.

Причиною покарання в організації назвали прояви расизму з боку українських уболівальників і використання неонацистської символіки під час відбіркової зустрічі між командами України та Сан-Марино 6 вересня на "Арені Львів". Сам львівський стадіон теж суворо покараний і не зможе приймати матчі збірної до 2018 року. Джерело: http://fakty.ictv.ua/
Фото: http://daily.lviv.ua/

Теги: ФІФА, Нацизм, підпис, ФАРЄ, дискваліфікація, УПА, звернення, фашизм, символ


Читайте також:
Коментарі
avatar