Важлива інформація для підприємців та фізичних осіб
03.10.2013 15:09
Реквізити для сплати утилізаційного податку

ДПІ у Личаківському районі м. Львова нагадує, що Міністерством фінансів України наказом від 02.09.2013 №786 внесено зміни до бюджетної класифікації та визначено наступні коди, за якими зараховують в дохід бюджету сплату утилізаційного податку:

- при ввезенні на митну територію України транспортних засобів та/або кузовів до них (за винятком кузовів товарної категорії 8707 10 10 згідно з УКТ ЗЕД) в митному режимі імпорту - 19010700;

- при продажі на внутрішньому ринку України транспортних засобів, вироблених (виготовлених) на митній території України, – 19010800;

- при придбанні транспортних засобів в осіб, які не є платниками цього податку згідно з Податковим кодексом України, – 19010900.

Чи потрібно в зв’язку з введенням в дію марок акцизного податку нового зразка переклеювати акцизні марки на алкогольні напої та тютюнові вироби, що перебувають в обігу?

Постановою Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 року № 188 «Деякі питання маркування алкогольних напоїв та тютюнових виробів» затверджено нові зразки марок акцизного податку для алкогольних напоїв і тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва.

ДПІ у Личаківському районі м. Львова нагадує: марки акцизного податку нового зразка для алкогольних напоїв і тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва запроваджуються з 01.09.2013 року. Відповідно до абзацу четвертого частини четвертої ст. 11 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» зі змінами та доповненнями у разі зміни зразка марок акцизного податку вже закуплені марки попереднього зразка застосовуються у виробництві алкогольних напоїв та тютюнових виробів до їх повного використання, а марковані такими марками алкогольні напої та тютюнові вироби знаходяться в обігу до їх повної реалізації в межах терміну придатності для споживання. в обігу не потрібно.

Чи може новостворене підприємство бути платником ПДВ?

Відповідно до п.182.1 ст.182 Податкового кодексу України якщо особа, яка провадить оподатковувані операції відповідно до п.181.1 ст.181 Податкового кодексу України не є платником податку у зв’язку з тим, що обсяги оподатковуваних операцій є меншими від встановленої зазначеною статтею суми, вважає за доцільне добровільно зареєструватися як платник податку, така реєстрація здійснюється за її заявою.

ДПІ у Личаківському районі м. Львова нагадує, добровільна реєстрація платником ПДВ здійснюється за умови наявності у особи оподатковуваних операцій незалежно від дати її державної реєстрації.

Інформаційно-комунікаційний сектор ДПІ у Личаківському районі м.Львова ГУ Мін доходів у Львівській області

Теги: податкова, Міндоходів

Читайте також:
Коментарі
avatar