Тимошенко прийняла пропозицію про лікування в Німеччині
04.10.2013 17:43
Екс-прем'єр Юлія Тимошенко прийняла пропозицію від голів місії Європарламенту Пета Кокса та Олександра Кваснєвського про лікування в Німеччині.

"Пет Кокс та Олександр Кваснєвський передали мені пропозицію про лікування Тимошенко в Німеччині, і я його прийняла", - зачитав її слова захисник засудженої Сергій Власенко.

Ув'язнена просила передати, що хоче лікуватися за кордоном не через недовіру до українських лікарів. Вона також подякувала усьому колектив ЦКЛ № 5 за доброту та лікування.

"Я не довіряю не лікарям, а режиму, який готовий і здатний зробити все, щоб позбутися мене. Я боролася, борюся і буду боротися за свою повну правову реабілітацію і зняття з мене всіх абсурдних і погано сфальсифікованих обвинувачень, за повернення до повноцінного політичного життя", - наголосила ув'язнена.

Вона також запевнила, що цей виїзд не буде еміграцією, і не вирішить проблему у повній мірі, але "розрядить ситуацію напередодні саміту європейського партнерства".

Раніше Власенко повідомив, що екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський та екс-президент Європейського парламенту Пет Кокс передали президенту України Віктору Януковичу клопотання про помилування екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Також Власенко додав, що звіт місії Кокса-Кваснєвського буде представлений 15 жовтня. Він нагадав, що тепер усе залежить від рішення Президента, якому для цього "потрібна одна хвилина".

Джерело: korrespondent.net/
Теги: кокс, лікування, помилування, Тимошенко, Кваснєвський


Читайте також:
Коментарі
avatar