Свободівці відвідали штаб-квартиру ФІФА
04.10.2013 19:15
Сьогодні народні депутати України свободівці Ігор Мірошниченко та Андрій Іллєнко відвідали штаб-квартиру ФІФА в Цюриху (Швейцарія).

Націоналісти зустрілися з головою департаменту ФІФА з комунікацій та зв'язків з громадськістю паном Вальтером де Грегоріо.

Українські парламентарі передали футбольним чиновникам англомовні книжки та інші друковані матеріали про діяльність Української Повстанської Армії, а також вимоги українських вболівальників не визнавати забороненою символіку українських національно-визвольних змагань. Про це повідомляє прес-служба ВО «Свобода».

Так, Андрій Іллєнко та Ігор Мірошниченко за підтримки побратимів-свободівців, які мешкають у Швейцарії та Німеччині, відвідали штаб-квартиру ФІФА в Цюриху. Свободівці передали представникові ФІФА англомовні книжки про УПА, статті з журналу "Український тиждень" про історію національно-визвольних змагань, петицію українських уболівальників, підписи під якою нині збирають мільйони небайдужих по всій країні.

Як зазначають Коментарі, українські парламентарі взяли з собою до штаб-квартири ФІФА знамено української революції – червоно-чорний стяг. Також націоналісти передали перекладену англійською мовою заяву одного з українських асоційованих членів ФАРЕ для радіо "Свобода" про те, що вони не брали участи в моніторингу матчу між збірними України та Сан-Марино у Львові.

Як повідомили народні депутати, у ФІФА пообіцяли ретельно вивчити всі матеріали, які передали націоналісти, та упродовж тижня надати офіційне підтвердження того, що символіка українських національно-визвольних змагань не входить до переліку заборонених.
Теги: символ, ФІФА, фашизм, фани, дискваліфікація, Нацизм, символіка


Читайте також:
Коментарі
avatar