"Карпати" в Запоріжжі розгромили "Металург" (ВІДЕО)
05.10.2013 18:10
"Карпати" зуміли переграти "Металург" на його полі у святковий для Запоріжжя день.

Вирішальними стали стартові хвилини другого тайму, коли львів'яни забили відразу два голи.

"Зелені леви" смачно повечеряли. "Металург" З - "Карпати" - 1:3. ВІДЕО
Запорізький "Металург" зазнав на "Славутич Арені" поразки від львівських "Карпат".

"Зелено-білі” активно розпочали поєдинок у Запоріжжі, намагаючись швидко відкрити рахунок у протистоянні. "Карпати” створили кілька небезпечних моментів вже у дебюті зустрічі, але забити гол так і змогли. Та домінування гостей тривало не довго, адже "Металург” дуже швидко вирівняв гру й почав організовувати свої атаки. Варто відзначити Младена Бартуловіча, який запам'ятався найбільш активними діями у першому таймі. Останні кілька хвилин пройшли спокійно, оскільки вже ніхто не хотів пропускати гол у роздягальню.

Після перерви все змінилося. Вже на першій хвилині гості відкривають рахунок. Відзначився Зеньов. Не встигли "металурги” оговтатися від такого початку 45-ти хвилинки, як Бартуловіч подвоює перевагу "зелено-білих”. Звичайно, такий розвиток подій не влаштовував господарів поля, які додали в атаці, що значно послабило захисний потенціал команди. Почалася гра на зустрічних курсах. Запоріжці створили ще кілька небезпечних моментів, у яких були зобов'язані забивати хоча б гол, однак ворота львів'ян залишалися сухими. Натомість гості провели чергову показову атаку, яка завершилася ще одним голом.

Рахунок став 3:0 і залишалося лише одне питання — чи зуміє "Металург” у день міста порадувати глядачів взяттям воріт? Вже у завершальні хвилини компенсовано часу господарі все ж мобілізували усі сили та поставили крапку у цьому матчі. Звичайно, цей гол вже нічого не вирішував, але вболівальникам це дещо підняло настрій. А "Карпатам” це буде хорошою наукою, як не потрібно розслаблятися наприкінці поєдинку, адже інколи ціна такого результативного удару може бути надто великою.

"Металург" З - "Карпати" Л 1:3

Голи: Шевчук, 90 5 - Зеньов, 46, 77, Бартулович, 54

"Металург" З: Старцев - Опанасенко, Нестеров, Тейку, Коротецький (Матеус, 7) - Пісоцький, Максимов, Матяж, Штурко - Шевчук, Платон (Лео, 58)

"Карпати": Ільющенков - Пашаєв, Балажиц, Пластун, Костевич - Федорчук (Мартинюк, 84), Голодюк - Зеньов (Елла, 89), Льопа, Бартуловіч - Гладкий (Бохашвілі, 69)

Попередження: Матеус, Нестеров - Пластун, Бартуловіч