В Україну прийшло бабине літо
07.10.2013 14:15
Від сьогодні в Україну прийшло бабине літо, яке протримається приблизно півтора тижні - про це повідомив директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда.

Проте, за словами Кульбіди, в східних та південних областях України затримується холодне повітря. Зокрема, на території степової та передгірської частини Криму будуть заморозки від 1 до 4 градусів на грунті.

"Вчора в Україні суттєво підвищився температурний режим. І вже сьогодні максимальна температура буде становити від 12 до 17 градусів, на Закарпатті 18 - 20. Лише в східних та південних областях ще затримається холодне повітря, і максимальна температура становитиме від 5 до 10 градусів. Проте вже протягом наступних днів тепле повітря пошириться на всю територію України, і максимальна температура становитиме від 12 до 17, на Заході і Південних областях - навіть від 18 -20. Навіть уночі буде тепло - майже 10 градусів", - розповів Кульбіда.

За його словами, з середини наступного тижня прийде атмосферний фронт і принесе короткочасні дощі, проте без суттєвого зниження температури. Джерело: http://www.unn.com.ua/

Теги: осінь, прогноз, Синоптик, Погода, гідрометцентр, бабине літо


Читайте також:
Коментарі
avatar