«Рух» ще на крок наблизився до другого поспіль чемпіонства
07.10.2013 14:43
«Рух» переміг вдома ФК «Самбір» і ще на крок наблизився до другого поспіль чемпіонства.

У матчі чергового туру найсильнішого обласного чемпіонату віце-чемпіони України серед аматорів на стадіоні імені Богдана Маркевича переконливо обіграли футбольний клуб «Самбір» - 3:0.

У першому колі колектив Миколи Козака, який у Прем’єр-лізі Львівщини ще багатьма турами раніше ознаменувався як міцний середняк, зумів відібрати очки у фаворита першості. У Самборі підопічні Романа Гданського недорахувалися двох очок до турнірної таблиці. У цьому матчі було зафіксовано бойову нічию з рахунком 2:2.

Мабуть, не так жага реваншу за поєдинок першому колі, як просто уникнення незапланованої втрати очок було головним завданням для футболістів «Руху» у цьому матчі. З ним лідери чемпіонату впоралися на відмінно. На два тайми «Самбір» не вистачило. Гості грали як могли, однак клас та майстерність однієї команди була на голову вищою, аніж у другої.

Пропустивши гол від Михайла Шептицького наприкінці першого тайму (нападник «Руху» переправив м’яч у ворота після подачі зі штрафного), гості у доданий арбітром час отримали, як виявилося згодом, єдиний момент у грі для того, аби пробити кіпера «Руху» Юрія Шевчука. У цьому епізоді на добиванні не найкраще зіграв Ігор Теплий, запустивши круглого над воротами суперника. Це був перший та останній гольовий момент «Самбора» у цьому матчі.

На початку другого тайму господарям поля вдалося повністю вбити інтригу у цьому протистоянні. Олег Шептицький спочатку реалізував вихід сам на сам з Дмитром Андрієшиним, а через три хвилини вдруге пробив воротаря суперника після прострілу Ігоря Яценківа.

Важливу роль у цьому поєдинку відіграли і заміни. Якщо Роман Гданський мав ким підсилити гру, то його візаві Микола Козак – ні. Цей фактор також зіграв одну з основних ролей у тому, що «Рух» повністю контролював хід гри у другому таймі.

Забивши два голи у ворота суперника, Олег Шептицький через кілька хвилин був близьким до того, аби оформити хет-трик. Утім, цього разу нападник «Руху» з кількох метрів не влучив у ствір воріт.

До завершення матчу «рухівці» повністю контролювали хід поєдинку. Як то кажуть, одні не могли, а інші хотіли. У другому таймі, коли рахунок став 3:0, команди догравали матч. Вболівальники розуміли: інтризі у цій грі уже не бути. Фінальний свисток арбітра Романа Брандибури зафіксував впевнену перемогу «Руху» (3:0), яка ще на крок наблизила винниківчан до другого поспіль чемпіонства у Прем’єр-лізі.

Наступний крок до нього команда Романа Гданського робитиме у Куликові. У середу, 9 жовтня, місцевий ФК прийматиме «Рух» у себе на полі. Хто слідкує за чемпіонатом обласної Прем’єр-ліги, той, мабуть, зрозуміє, що у такому матчі подивитися буде на що. «Рух» прагнутиме якомога швидше стати чемпіоном, а «Куликів» доводитиме своє право опинитися у трійці кращих команд за підсумками усього чемпіонату.

Після матчу у «Куликові» «Рух» вдома у Винниках на стадіоні імені Богдана Маркевича зіграє перший півфінальний матч Кубка України серед аматорів проти «Єдності» із Плисок, що у Чернігівській області. Вдома винниківчани поміряються силами з суперником 13 жовтня, а матч-відповідь запланований на 19 жовтня.