У Львові знімають фільм про молодого чекіста
08.10.2013 12:23
У Львові на пл. Музейній тривають зйомки фільму «Вовче сонце». Це історія про молодого чекіста, який у 1924 році проникає на територію Польщі, аби запобігти вторгненню білоемігрантських військ.

На пл. Музейній немає жодного сучасного авто. Лише стара машина тих часів та кілька підвод з кіньми. На будинках – польські назви вулиць, збоку – польське кафе. Ця частина Львова перетворилась на кілька годин на місто Мірськ.

Як розповіли організатори зйомок, забрати авто з-під Домініканського собору допомогли розклеєні протягом двох днів оголошення з проханням допомогти у зйомках. Прохід через пл. Музейну обмежували лише на час знімання кадру, який триває не більше, ніж три хвилини.

«Дія фільму відбувається у 1924 році. Залишки білогвардійських військ готуються до вторгнення в Росію. Російський розвідник Михайло Останін їде в Мірськ, щоб перешкодити цьому. Його завдання – стати потрібним генералу Ромовському. Михайло Останін, незважаючи на те, що він російський розвідник, він колишній офіцер, дворянин, людина, яка дійсно вірить в нову Росію», – розповів режисер фільму Сергій Гінзбург.

Режисер додав, що у Польщі в головного героя з’являються друзі, кохання.

«Сюжет настільки переплутується, що важко зрозуміти, де його справжні друзі, а де його вороги. До прикладу, його товариші по зброї часто вступають з ним у конфлікт. Прості контрабандисти, офіцер Плахов виявляються хорошими людьми. Він – свій серед чужих, чужий серед своїх. Зрозуміло, що така людина не зможе вижити», – розповів Сергій Гінзбург.

Режисер зізнався, що всі міські сцени зніматимуть у Львові і в селах під Львовом.

«Тут дуже красиво. Місто гарно зберегли. В принципі, зараз важко знайти бруківку на дорогах. Завдяки тому, що львів’яни так зберегли своє місто, тут можна знімати все: Чехію, Францію, Польщу, Італію», – зазначив режисер.

Команда, що працює над фільмом, буде у Львові до кінця листопада. Сцени ще планують відзняти у Будинку вчених та Палаці Потоцьких. Зйомки уже відбулися у Свірзькому замку. Джерело: http://zik.ua/

Теги: кіно, зйомки, фільм


Читайте також:
Коментарі
avatar