МОЗ пропонує українцям лікуватися горілкою?
08.10.2013 15:55
Міністерство охорони здоров’я України придумало новий спосіб лікування горілчаними виробами. В аптеках, відділеннях Укрпошти українцям пропонують оздоровлюватися за допомогою спеціальних лікувальних дієтичних засобів– настоянок. Фактично ми маємо справу з грандіозною аферою, коли без акцизів, податків людям продають горілчані напої, які є шкідливими для організму.

На цьому під час брифінгу у ВРУнаголосили народні депутати України Роман Ілик та Микола Томенко. Про це повідомила прес-служба депутата Романа Ілика.

За словами першого заступника голови парламентського комітету з питань охорони здоров’я Романа Ілика, експерти встановили, що вміст шкідливих речовин у цих „цілющих настоянках” значно перевищує допустимі норми. Так вміст альдегідів перевищує норму у 30 раз, естерів– втричі, також перевищено допустимий вміст метилового спирту.

Голова парламентського комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко зазначив, що під документами, які дозволяють продаж таких виробів,стоїть підпис першого заступника міністра охорони здоров’я Олександра Качура,керівників податкової та санепідемслужби. „В аптеках стоять черги за цими напоями, їх просто змітають з полиць. Громадські активісти у регіонах, зокрема на Львівщині, зверталися з цього питання до відповідних структур, але жодної реакції не було. Ми звертаємося в Генеральну прокуратуру щодо ухиляння від сплати податків осіб, які прокручують цю аферу, Президента, щоб провів виховну роботу з МОЗ”, - наголосив М. Томенко.

Також, за словами парламентарів, такі настоянки почали випускати у січні-лютому, а дозвільні документи були оформлені лише у квітні. Джерело: http://galinfo.com.ua/
Фото: http://tomenko.ua/

Теги: Аптека, Алкоголь, ліки


Читайте також:
Коментарі
avatar