Льюїс заради бою з Кличком готовий повернутися на ринг
10.10.2013 15:45
Легендарний супертяж Леннокс Льюїс може відновити кар´єру заради гонорару в 100 мільйонів доларів за бій з одним з братів Кличків.

На минулих вихідних Леннокс відвідав у Москві бій між Володимиром Кличком і Олександром Повєткіним. Протягом вікенду російські промоутери запропонували британцеві 50 мільйонів доларів за бій з кимсь із братів Кличків. Британець не розгубився і сказав, що його повернення коштує вдвічі дорожче.

«Це моя ціна. Якщо вона виконується, то ми знаходимося у стадії переговорів. Я сказав, що можу повернути форму за шість місяців, мені потрібна попередня підготовка», - заявив Леннокс.

«Коли мені в минулий раз пропонували відновлення кар´єри, то я сказав, що знадобитися 50 мільйонів доларів, щоб витягнути мене з піжами. Зараз ситуація змінилася, я повинен враховувати свій вік, встановити ціну на те, що піду на остаточну пенсію в якості непереможного чемпіона. Це коштуватиме 100 мільйонів доларів», - додав британець.

В 2003 році Льюїс зустрічався з Віталієм Кличком і виграв той бій, оскільки судді зупинили поєдинок через розсічення в українця. Відразу після нього британський чемпіон оголосив про завершення кар’єри.

Джерело: http://isport.ua/
Теги: Володимир Кличко, Льюїс, віталій кличко, Бокс


Читайте також:
Коментарі
avatar