«Куликів» відтермінував чемпіонство «Руху» у Прем’єр-лізі Львівщини
10.10.2013 22:07
В середу, 9 жовтня, в Куликові відбувся перенесений матч 16 туру Прем'єр-ліги Львівщини по футболу. Місцевий ФК "Куликів" приймав лідера чемпіонату "Рух" Винники.

Матч завершився з рахунком 2:1 на користь господарів. Все вирішилося в останні 15 хвилин матчу. На 75 хвилині матчу господарі з пенальті відкрили рахунок, а на 88 хвилині його подвоїли. Уже на другій, доданій арбітром, хвилині один м'яч відквитав виниківчанин Святослав Козловський.

Відтак, чемпіонство «Руху» перенеслося як мінімум до наступної середи, коли винниківчани прийматимуть СК «Демню».

ФК «Куликів» – «Рух» Винники 2:1 (0:0)