Львів відзначить річницю утворення УПА та Дня Українського козацтва
11.10.2013 14:13
За підтримки Львівської обласної ради 11, 13 та 14 жовтня відбудуться відзначення 71-ї річниці утворення УПА та Дня Українського козацтва.

Про це повідомляє прес-служба облради.

Зокрема, 11 жовтня у межах урочистостей у Кінопалаці ім. О. Довженка відбудеться прем’єра фільму «Історія однієї Криївки».

13 жовтня у Львові пройде Марш Слави Української Повстанської Армії – урочиста хода ветеранів УПА, представників громадських організацій, учасників клубів військово-історичної реконструкції, одягнутих в однострої вояків Української Повстанської Армії.

Наступного дня, 14 жовтня, керівництво Львівської обласної ради візьме участь у покладанні квітів до Меморіалу невідомому вояку УПА та до пам’ятника С. Бандері.

Після цього у гарнізонному храмі Святих Верховних Апостолів Петра і Павла відбудеться Свята Літургія.

Також цього дня традиційно першокурсники Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Крут приймуть «Урочисту Клятву».

Завершаться заходи урочистостями з нагоди відзначення 71-ї річниці утворення Української Повстанської Армії та Дня Українського козацтва у сесійній залі Львівської обласної ради.

Джерело: http://portal.lviv.ua/
Теги: козацтво, свято, УПА


Читайте також:
Коментарі
avatar