Збірна України обіграла в Харкові збірну Польщі (ВІДЕО)
12.10.2013 00:05
Збірна України провела свій черговий матч у рамках відбіркового циклу ЧС -2014, обігравши в Харкові збірну Польщі - 1:0.

Матч почався в дуже нервовому ключі: за перші три хвилини зустрічі вболівальники стали свідками двох невеликих сутичок, а до восьмої хвилини в пасиві збірної України було вже дві жовті картки. Правда, і перший небезпечний момент поєдинку також не змусив себе довго чекати: на п'ятій хвилині Едмар пробив зльоту метрів з 18-ти, м'яч просвистів над поперечиною збірної Польщі.

У цілому, початок матчу проходив під знаком переваги збірної України, але беззаперечною її назвати було не можна. При цьому поляки були налаштовані не менш рішуче, і практично при кожному перехопленні м'яча намагалися доводити справу до гостроти біля воріт П'ятова. Однак , по-справжньому небезпечних моментів не створювали ні господарі, ні гості. Відзначити можна лише непоганий удар Ярмоленка метрів з 20-ти, на який зреагував польський голкіпер.

І тільки на 27-й хвилині в матчі виникла дійсно гостра ситуація: Глик пробив головою після подачі кутового - м'яч летів у «рамку» збірної України повз П'ятова, але на самій лінії воріт в потрібний час у потрібному місці опинився Коноплянка, який виручив свою команду від вірного гола. А буквально через кілька секунд збірна України відповіла досить гідним ударом Шевчука метрів з 20-ти - м'яч просвистів зовсім поруч зі штангою.

Кінцівка тайму пройшла у відверто непоказному ключі, але в одній з атак поляки мали шанс відкрити рахунок: на 39 -й хвилині Собота пробив метрів з 14-ти - м'яч летів точно під поперечину, але Пятов впорався з ситуацією - в кидку перевів гру на кутовий.

Малюнок гри у другому таймі спершу мало, чим відрізнявся від того, що спостерігали вболівальники до перерви. Україна і Польща вели рівну боротьбу і не створювали небезпечних моментів. Воротарі обох команд перебували абсолютно без роботи. У цьому відрізку матчу можна відзначити лише дальній удар Ярмоленка, після якого м'яч пролетів поруч зі штангою.

Проте перший же по-справжньому гострий момент другої половини зустрічі був втілений у гол. На 64-й хвилині Коноплянка подав з лівого флангу, Войтовяк, допустивши позиційну помилку, не дотягнувся до м'яча, який у результаті опинився в ногах у абсолютно вільного Ярмоленко і той холоднокровним ударом з 10-ти метрів вразив ворота збірної Польщі - 1:0.

Повівши в рахунку, українці набагато розкутіше заграли в атаці , але незабаром отримали на свої ворота два поспіль дуже небезпечних моменти. Спершу Межейевскі подав з лівого флангу, Ракицький програв позицію Роберут Левандовскі і від без перешкод пробив головою метрів з 6-ти - м'яч ледь розминувся зі штангою. А відразу після цього Блащиковський отримав передачу в лівій частині штрафної збірної України і пробив у ближній кут - знову зовсім поруч зі штангою.

У кінцівці матчу команди грали на зустрічних курсах (трохи частіше при цьому атакували таки українці), але небезпечними моментами ні збірна України, ні збірна Польщі вболівальників більше так і не побаловали, і поєдинок завершився мінімальною перемогою української національної команди - 1:0.

В інших матчах відбіркової групи «Н» Молдавія впоралася з Сан-Марино - 3:0, а збірна Англії на своєму полі переграла Чорногорію - 4:1.

Додамо , що в рамках групової стадії відбіркового циклу ЧС - 2014 збірній України залишилося провести всього один матч: 15 жовтня «синьо -жовта» дружина зіграє на виїзді з Сан-Марино.

Україна - Польща - 1:0

Гол: Ярмоленко 64

Україна: Пятов - Федецький, Хачеріді, Ракицький, Шевчук - Степаненко, Ротань, Ярмоленко (Гусєв, 90), Едмар (Безус, 90+2), Коноплянка - Зозуля (Девіч 61)