Вчені створили годинник, що веде відлік часу до смерті власника
12.10.2013 13:24
Незвичайний цифровий годинник Tikker веде зворотний відлік часу до смерті власника. За задумом розробників, гаджет допоможе більше цінувати свій час і життя в цілому.

Для того, щоб гаджет проаналізував, скільки його власникові залишилося до кінця життя, заповнюється спеціальна анкета, що містить інформацію про спосіб життя користувача. На підставі цих даних пристрій робить аналіз і показує час, що залишився.

Точність дати смерті досить умовна, і навряд чи користувач потрапить на той світ саме тоді, коли прогнозує тест (не враховуючи ймовірності загибелі від нещасного випадку). Годинник – це радше символ, ніж реальний прилад.

На дисплеї годинника три ряди з цифрами – у першому можна побачити кількість років, місяців і днів, що залишились до смерті, в другому – години, хвилини і секунди, що залишилися. В третьому просто відображається поточний час.

Щоб встановити таймер на годиннику, необхідно заповнити спеціальну анкету з питаннями про вік, спосіб життя і здоров’я, яка допоможе пристрою визначити залишену кількість років, днів і годин.

Зараз незвичайний пристрій збирає інвестиції на Kickstarter. Для його запуску у виробництво розробникам було потрібно 25 тисяч доларів, проте лише за кілька днів вони встигли зібрати значно більше.

Новий пристрій з’явиться у продажу вже в квітні наступного року. Ціна за попереднім замовленням становитиме 39 доларів плюс оплата доставки. Джерело: http://zik.ua/

Теги: цікаво, гаджет, годинник, вчені


Читайте також:
Коментарі
avatar