"Удар" заявляє, що влада зриває підписання асоціації з ЄС
12.10.2013 23:58
Президент Янукович ухиляється від ухвалення позитивного рішення, яке могло б розчистити дорогу до успішного для України завершення Вільнюського саміту.

Про це йдеться у заяві партії "УДАР", повідомляє zik.ua.

"У зв’язку з цим є очевидним, що Президент та його найближче оточення свідомо йдуть на зрив процесу підписання Угоди про асоціацію, - підкреслив лідер “УДАРу” Віталій Кличко. - До засідання Ради ЄС у закордонних справах, на якому ухвалюватимуть рішення щодо можливості підписання Угоди про асоціацію з Україною, залишились лічені дні. Провідні представники країн-членів Євросоюзу та його керівних органів дали чітко зрозуміти Президенту України, що підписання Угоди неможливе без вирішення проблеми вибіркового правосуддя та звільнення Юлії Тимошенко. Так само добре відомі варіанти розв’язання цього питання", - наголосив Кличко.

Він назвав неприпустимою чергову корекцію зовнішньополітичного вектора України, до якої може вдатися влада у випадку євроінтеграційного фіаско. “І перекласти відповідальність за зрив підписання Угоди на опозицію, яка, мовляв, діє неконструктивно, Юлію Тимошенко, яка, нібито, висуває нездійсненні умови чи на ЄС, який не враховує зусиль України, – Президенту Януковичу не вдасться. Оскільки вся відповідальність за виконання ключових вимог лежить сьогодні виключно на ньому”, - підкреслив Віталій Кличко.

В “УДАРі” вважають за необхідне привернути увагу до небезпечного сценарію зриву підписання Угоди всіх тих, кому не байдуже європейське майбутнє України як демократичної, потужної держави із конкурентоспроможною економікою.
Теги: асоціація, Кличко, Тимошенко, Удар, ЄС


Читайте також:
Коментарі
avatar