«Рух» здобув перемогу у першому півфінальному матчі Кубка України серед аматорів (ВІДЕО)
12.10.2013 11:33
Команда Романа Гданського на стадіоні ім. Богдана Маркевича у першому матчі ½ фіналу з рахунком 3:1 обіграла «Єдність» Плиски з Чернігівщири.

Перший тайм завершився з рахунком 2:1 на користь господарів. На 5 хвилині матчу рахунок відкрили гості, реалізувавши одиннадцятиметровий удар, але влучні удари Ігор Яценківа (6 хв.) та Олега Шептицького (11 хв.) змінили рахунок на користь винниківчан.

Могли рухівці ще у першому таймі збільшити перевагу в рахунку, але Костянтин Деревльов на 36 хвилині не реалізував одинадцятиметровий удар.

Крапку у матчі поставив Віталій Дмитрух. На 6 хвилині другого тайму після вдало виконаного штрафного удару Богданом Костиком він втретє заставив капітулювати голкіпера «Єдності».

Матч-відповідь відбудеться на Чернігівщині в суботу, 19 жовтня.

«Рух» Винники— «Єдність» Плиски, Чернігівська обл. — 3:1 (2:1)

Винники, стадіон ім. Б. Маркевича. 600 глядачів.

Голи: Яценків 6, Шептицький 11, Дмитрух 51 - Гаврильченко 5 з пен.