"Рух" вдруге поспіль став чемпіоном Львівщини (ВІДЕО)
16.10.2013 19:35
Винниківський "Рух" за три тури до завершення чемпіонату Львівщини вдруге поспіль став володарем золотих нагород.

Для того, щоб достроково оформити чемпіонство, винниківчанам потрібно було зіграти бодай у нічию в домашньому матчі з СКК "Демня", який відбувся у середу, 16 жовтня на стадіоні ім. Богдана Маркевича.

Вже на 15 хвилині матчу винниківчани відкрили рахунок, комбінацію партнерів завершив Святослав Козловський. Після забитого м'яча рухівці розслабилися, що дало гостям можливість вирівняти гру і вже на 30 хвилині дальнім ударом вони зрівнюють рахунок.

Чи то відчуття того, що золоті медалі нікуди не дінуться, чи то підсвідомо тримаючи в голові наступний суботній півфінальний матч Кубка України, але, як у першому, так і на початку другого тайму, винниківчани ніяк не могли налагодити командну гру. Гра проходила у постійній боротьбі з великим відсотком браку.

Напевне вдалося "достукатися" до своїх підопічних Роману Гданському, бо з другої половини другого тайму винниківчани заграли агресивніше і більш комбінаційно. Проведені заміни також освіжили гру. І на 25 хвилині другого тайму, вийшовший на заміну, Віктор Поліванов завершив головою комбінацію партнерів - 2:1. З таким рахунком і завершився матч, який вдруге поспіль приніс "Руху" золото чемпіонату!

Вже у суботу чемпіони області зіграють на Чернігівщині другий півфінальний матч з командою «Єдність» Плиски. У першому матчі перемога з рахунком 3:1 була на стороні винниківчан. http://youtu.be/fhKs5b34_Ws