Над Гонконгом і США спостерігали НЛО (ВІДЕО)
17.10.2013 12:22
Жителі Гонконгу, КНР, і Сан-Антоніо, США, стверджують, що їм вдалося зняти появу НЛО. Однак експерт вважає, що китаєць прийняв за світловий об'єкт Юпітер, а американець переплутав повітряну кулю з кораблем прибульців.

Житель Гонконгу - Ву Сяодун (Wu Xiaodong) - повідомив, що він став свідком появи НЛО. За словами китайця, в ніч з 4 на 5 жовтня 2013 він помітив об'єкт світився алмазної форми, що ширяє в темному небі, і зняв його на камеру мобільного телефону.

Сяодун говорить, що якість зйомки залишало бажати кращого, тому на наступне нічне "чергування" він взяв з собою відеокамеру. Як це не дивно, але пізно ввечері НЛО знову з'явилося над Гонконгом, і чоловікові вдалося зробити більш якісне відео.

Журналісти Huffington Post показали фотографії і ролик аналітику Марку Дантоніо (Marc Dantonio), а потім попросили його висловити свою думку.

"Той факт, що в наступну ніч об'єкт знаходився в тому ж місці, свідчить не на користь версії з появою НЛО. Я проконсультувався з фахівцями і зрозумів, що мої підозри виявилися вірні - в ті ночі над Гонконгом було чітко видно Юпітер. Цю планету часто приймають за НЛО, - вважає експерт. - На запитання про алмазну формі також легко відповісти, якщо згадати про розфокусовку".

Однак житель Гонконгу був не єдиний свідок появи об'єктів, що світяться - американець з міста Сан-Антоніо заявив, що в тих же числах він також зафіксував НЛО.

"Високо в небі я помітив рухому кулю, яка випромінювала якесь енергетичне поле. При збільшенні можна побачити, як вона повільно переміщається. На мою думку, куля не була метеозондом, повітряним судном або супутником. Очевидно, що світло було від НЛО", - підписав відео його автор.

Але Марк Дантоніо категорично не згоден з таким твердженням, вважаючи, що житель Сан - Антоніо переплутав повітряну кулю з НЛО.

"Ролик починається з музики і титрів, які, по всій видимості, повинні були вразити глядачів. Однак я відразу помітив, що об'єкт як ніби завис у повітрі і навіть не прискорюється. Тому я прийшов до висновку, що знятий на камеру НЛО - просто політ повітряної кулі", - прокоментував побачене аналітик. http://youtu.be/kErv4JUVv4Q

Теги: гонконг, НЛО, сша


Читайте також:
Коментарі
avatar