YouTube до кінця року запустить музичний сервіс
24.10.2013 12:47
Найпопулярніший у світі відеохостинг YouTube планує до кінця 2013 року запустити сервіс для потокового прослуховування музики.

Про це 23 жовтня, повідомило видання Billboard, посилаючись на анонімні джерела.

За інформацією видання, новий сервіс YouTube буде орієнтований на прослуховування аудіоконтенту за допомогою мобільних пристроїв.

Передбачається, що якась частина музичної колекції буде безкоштовною. Однак більшість треків будуть доступні лише для передплатників, що купили так званий "преміум аккаунт" та оплатили місячну підписку з необмеженим доступом до музики.

Також повідомляється, що передплатники зможуть зберігати музичні треки в кеші для подальшого їх прослуховування офлайн.

Крім вищесказаного звернемо увагу, що про плани YouTube створити потоковий аудіосервіс вперше заговорили у лютому поточного року. Тоді у ЗМІ з'явилася інформація про те, що компанія Google, якій належить відеохостинг, веде переговори з найбільшими звукозаписними лейблами, маючи намір отримати від них права на розповсюдження музичного контенту в інтернеті.

Варто також нагадати, що наприкінці вересня 2013 року представники відеохостингу розповіли про ще одне нововведення сервісу, яке стосується аудіофайлів. Так, YouTube оголосив про запуск цифрової аудіо-бібліотеки, усі треки якої, як зазначали представники сервісу, можна буде скачати безкоштовно. Джерело: http://korrespondent.net/

Теги: youtube, музика, Інтернет, сервіс


Читайте також:
Коментарі
avatar