Мирон Маркевич потрапив у лікарню
26.10.2013, 21:00
Головний тренер харківського "Металіста" Мирон Маркевич потрапив до лікарні невідкладної допомоги.

Наставника "Металіста" госпіталізували до відділення щелепно-лицьової хірургії. "Маркевича .

Ніс розквашений, обличчя перебинтоване", - написав один із очевидців Сергій Петров на своїй сторінці у мережі Facebook.

Як повідомили прес-службі ФК "Металіст", Мирон Богданович травмувався під час гри у футбол. У четвер він зіграв у двох матчах.

Перший – разом із футбольними фанатами. В ньому обійшлося без якихось пошкоджень. А другий матч наставник грав супроти команди ветеранів. Саме в цій грі він і зазнав важкої травми. Вона стала наслідком одного з ігрових зіткнень.

Мирон Маркевич прокоментував епізод, який трапився в матчі фанатів та керівництва харківської команди. Нагадаємо, Мирон Богданович отримав травму обличчя, зіткнувшись в ігровому епізоді з суперником.

"Інші в моєму віці переміщаються між машиною і квартирою, вже забули, що таке рух і біг... А для мене спорт - це життя. У якомусь моменті я забув про обережність і зіткнувся з суперником. Звинувачувати можу тільки себе. Що ж, значить, і в тренерському цеху бувають травми. Але нічого, ми й не таке проходили. Нехай вболівальники не хвилюються", - сказав Маркевич.

Як повідомляє офіційний сайт "Металіста", всі необхідні аналізи і тести, включаючи томографію, показали, що загрози життю і здоров'ю тренера немає. Та все ж, на деякий час з тренувального процесу йому доведеться випасти.

Джерело: http://prosport.tsn.ua/

Фото: http://dynamo.kiev.ua/

Більше про новини спорту можна дізнатися тут.

Категорія: Спорт | Теги: тренування, Маркевич, травма

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...