Назар Савко готує новий проект
27.10.2013 01:03
Фіналіст шоу «Голос країни», лауреат міжнародних конкурсів, співак та композитор Назар Савко тепер звучатиме у стилі Рококо.

Разом з великою творчою командою співак готує абсолютно новий проект, в якому музичним супроводом будуть фортепіано, скрипка і три віолончелі (струнний колектив Rockoko) . Цей проект матиме назву "Назар Савко і Rockoko”.

Назар під час виступу буде не тільки співати, а й сам акомпонувати собі на фортепіано, котре спеціально придбав для проекту і його з легкістю можна буде транспортувати на концерти.
Презентація проекту відбудеться 17 листопада у рідному місті Львові у Палаці Потоцьких, що на Коперніка. Виступів очікується два, о 21.00 та о 22.00год. Дійство називатиметься «Музейна муза».

Ця концертна програма була написана спеціально для акції «Ніч у Львові». Ніч у Львові це саме цей період , коли всі музеї оживають і з різних куточків Львова звучить музика, відбуваються творчі акції і мистецькі проекти. Саме ця акція і зокрема музей- палац Потоцьких надихнув до написання такої програми.

Вхід на «Музейну музу» буде вільний. Львів’янам та гостям міста потрібно лишень зареєструватись і отримати свій безкоштовний квиток. Кількість місць обмежена. Зали палацу Потоцького не поміщають великої кількості людей, тому було прийнято рішення зробити два концерти і потішити більшу кількість слухачів і глядачів.

Гурт Rockoko справді здивує нас своїм новітнім звучанням. Професійні музиканти грають неймовірні твори , котрі почувши раз, залишаються у серці назавжди. Прикрасою свята стане також чарівне дівоче тріо Тоніка та вихованці музичної студії «Джерело» ЦТДЮГ.

В програмі будуть використані відомі композиції колективу Beatles, прозвучить струнний варіант Gangnam Style від PSY, та інш. кавери... Основою програми будуть авторські пісні Назара Савка, котрі отримали життя завдяки колективу Rockoko і вперше прозвучать «на живо» 17 листопада.
Теги: Скрипка, гурт, концерт, музика, фортепіано, Назар Савко


Читайте також:
Коментарі
avatar