"Карпати" мінімально поступилися у Харкові (ВІДЕО)
27.10.2013 02:24
"Карпати" у принциповому протистоянні не зуміли відібрати очки у лідера чемпіонату - харківського "Металіста".

У Харкові глядачі побачили два різних тайми. У першій половині зустрічі господарі поля повністю переграли "зелено-білих” та забили два голи. Проте після перерви все змінилося. "Карпати” агресивно діяли в атаці й створили багато небезпечних моментів, що у підсумку дозволило лише скоротити відставання у рахунку.

З перших хвилин "Металіст” кинув усі сили, аби забити швидкий гол, та пробити щільний захист "Карпат” було не так вже й легко. Врешті-решт постійний штурм воріт Ільющенкова приніс результат на 12 хвилині. Відзначився Гомес. Згодом "Металіст” вдруге засмутив вболівальників львів'ян, відправивши "зелено-білих” у нокдаун.

До перерви харків'яни створили ще кілька хороших нагод для взяття воріт, але рахунок залишився незмінним. Після відпочинку гості перехопили ініціативу й почали організовувати атаку за атакою. "Карпатам” багато не щастило, але один гол все ж вдалося забити. На 72 хвилині красивим голом відзначився Бартуловіч. Інтрига у матчі відновилася, але тривала не довго, адже дуже швидко Годулян вилучив цього ж таки Младена за розмови, продемонструвавши дві жовтих картки одну за одною. Таким чином все завершилося перемогою "Металіста” з рахунком 2:1. Ну що ж, подивимося, чи зуміє команда Мирона Маркевича повторити цей успіх вже через кілька днів у Львові.

"Металіст" - "Карпати" - 2:1

Голи: Гомес 12, Соса 20 - Бартуловіч 72

"Металіст": Дишленковіч - Вільяґра (Ксьонз 72; Моледо 85), Папа Ґуйє, Пшеничних, Азеведо - Едмар, Дієґо Соуза - Х. Соса (к), Бланко, Алехандро Ґомес (О. Красноперов 76) - Девіч

"Карпати": Ільющенков - Пашаєв, Балажіц, Пластун, Костевич - В. Федорчук (к), Голодюк - Зеньов (Страшкевич 88), Льопа (А. Ткачук 46), Бартуловіч - Васін (О. Гладкий 53)

Попередження: С. Бланко 78 - Голодюк 25, Пластун 45, А. Ткачук 67, Костевич 77, Страшкевич 90+3