"Рух" з президентом на воротах здолав "Шахтар"
27.10.2013 22:55
Сьогодні на стадіоні ім. Богдана Маркевича новоспечений чемпіон області в останньму домашньому матчі чемпіонату Львівщини приймав гірників з Червонограду.

Прикра поразка "Руху" у півфіналі кубка України серед аматорів і дострокова перемога у чемпіонаті Львівщини, можна сказати, перетворили заключні матчі цього сезону у товариські. Залишилось грати тільки для глядачів і за власний престиж.

Така ситуація напевне і спонукала президента винниківської команди Григорія Козловського згадати молодість і зайняти, колись привичне для нього, місце у воротах. Напевне таким чином він хотів спонукати своїх футболістів до більш агресивної гри в атаці, щоб гравці відчували, що за спиною їхній патрон і турбувати його не можна...

Напевно це і спрацювало, у першому таймі матчу, який вже нічого не значив для винниківчан, вони забили три сухих м'ячі у ворота гірників (два голи на рахунку Олега Шептицького і один раз відзначився Констянтин Деревльов).

Перший тайм винниківські футболісти довели гостям, хто вдома господар, і хто справжній лідер на Львівщині.

У другому таймі гірникам все таки вдалося засмутити винниківчан і заставити їхнього президента двічі виймати м'яча з власних воріт (один з пенальті). Треба відзначити, що при такій "товариській грі", арбітр матчу зменшив склад господарів, видаливши з поля двох гравців.

Але здобути бодай нічию з чемпіонами, червоноградцям так і не вдалося. Більше того, винниківчани мали доводити рахунок і до розгромного. Тільки один Поліванов на протязі 2 хвилин опинявся віч-на-віч з воротарем гостей, але м'яч, якимось чудом, оминав ворота. Були моменти і в Романа Манорика, який вийшов на заміну, і у інших футболістів "Руху", але матч так і закінчився з рахунком 3:2 на користь господарів.

До завершення чемпіонату для винниківчан залишився один виїздний матч з "Гірником" із Соснівки, на який буде напевне ще важче налаштуватись, фактично сезон закінчено.

Вітаючи рухівців із заслуженою перемогою, вже другою поспіль у чемпіонаті Львівщини, всеж залишається якийсь присмак недовершеності. Так вже близько було золото чемпіонату та кубка України серед аматорів, так хотілося і гравцям, тренерам, президенту та всім вболівальникам святкувати перемогу у цих турнірах. І своєю грою, яку показували винниківчани на протязі сезону, вони заслуговували на це. По грі вони нічим не поступалися переможцям, навіть здавалося, що переважали їх за класом.

Але такий футбол, і треба привітати і Президента з тренерами, і обслуговуючий персонал, і головне футболістів, які до золота чемпіонату Львівщини додали срібні нагороди чемпіонату України. Це ъхный великий успых і вони заслуговують на нашу повагу похвалу! Молодці!!!