Юний винниківчанин став лауреатом міжнародного артфестивалю (ВІДЕО)
28.10.2013 16:19
Вихованець Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винники Богдан Іванець став лауреатом І ступеня з Міжнародного артфестивалю-конкурсу «Мистецький край – Закарпаття».

Конкурс відбувся в рамках міжнародного проекту «Майбутнє України» в Християнському культурному центрі м. Мукачево. Одночасно це був соціальний захід, до якого залучили учасники різного рівня з обмеженими можливостями і діти, які позбавлені батьківського піклування, вихованці дитячих будинків і шкіл-інтернатів.

Вихованець Будинку дитячої та юнацької творчості Богдан Іванець став найкращим у номінації «Естрадний вокал» (вікова категорія до 9 років). Він вразив журі виконанням двох україномовних пісень – «Я України син» (слова і музика Павла Мрежука) і «Школярочко» (аранжування винниківчан, педагогів Школи мистецтв Богдана Іванишина та Сергія Гапшія).

Діти також змагалися у номінаціях «Хореографія», «Інструментальний жанр», «Театральний жанр», «Оригінальний і цирковий жанр», «Образотворче мистецтво», «Фольклор».

Усього в фестивалі взяли участь 350 учасників, які представляли різні міста України, а також були вокалісти з Китаю та Кореї. За словами керівника юного винниківчанина, педагога Будинку дитячої та юнацької творчості Тетяни Горкавлюк, іноземці співали українською мовою «Ой ти, дівчино, з горіха зерня», а от виконавці з Донецька затягували російську «Катюшу» та інші пісні Великої Вітчизняної війни, які не відповідали їхньому віку. Хоча фестиваль відбувався в Закарпатському краї, але Богдан Іванець був єдиним серед конкурсантів, хто заспівав обидві пісні українською мовою.

«Крім конкурсної програми і Гала-концерту, на яких Богдан гідно представив Винник, ми отримали гарні враження від культурної програми – відвідали Мукачівський замок Паланок, – ділиться враженнями педагог Тетяна Горкавлюк. – З фестивалю ми приїхали задоволені перемогою. Таких талановитих дітей необхідно показувати на різних рівнях і дяка батькам, які незважаючи на те, що всі витрати, пов’язані з конкурсами, лягають на їхні плечі, відгукуються на пропозиції нас, керівників, показувати співочі таланти усій Україні». http://youtu.be/DFsCTdBb6W4
Джерело: http://vynnyky.in.ua/

Теги: Фестиваль, конкурс, Богдан Іванець


Читайте також:
Коментарі
avatar