В Україні повернуть техогляд автомобілів?
28.10.2013, 18:19
Якщо Україна підпише Угоду з ЄС у листопаді, то водії легкових авто вже в 2016 році будуть проходити техогляд, який було в Україні скасовано.

Про це заявив гендиректор Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД) Олег Назаренко, пишуть Коментарі.

За законами ЄС, техогляд потрібно буде проходити через чотири роки після придбання нової машини і далі кожні два роки. Хто і як повинен проводити техогляди, угода не уточнює, повідомляють Вести.

Також відповідно до Угоди Україна повинна адаптувати 31 екологічну директиву, максимально обмежити ключові забруднювачі, поліпшити якість бензину та дизельного палива.

«Українські стандарти на паливо не змінювалися з радянських часів, - говорить Назаренко . - Внаслідок цього кількість шкідливих речовин у їхньому вмісті, наприклад, сірки, перевищує європейські норми. Зараз Україна - в процесі переговорів, в яких беруть участь і українські лобісти вітчизняного палива».

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...