У Винниках відремонтували частину вулиці І. Франка
29.10.2013 15:44
Про жахливий, напевне найгірший за весь час української незалежності, стан доріг у місті винниківчанам вже набридло говорити.

Багато було на початку року обіцянок керівників міста про те, як якісно будуть проведені ремонтні роботи на дорогах міста. Початок був обіцяючим - багато техніки, багато працівників, фотографування керівників міста і т.д.

Але все, як раптово почалося, так і раптово закінчилося. І залишились винниківчанам розбиті і роздовбані дороги на ціле літо і більшу половину осені!

І ось у п'ятницю, 26 жовтня, винниківчани знову змогли побачити багато техніки на верхній частині вулиці Івана Франка.

Працювали ремонтники оперативно, і вже в суботу трохи більше ста метрів дороги було відремонтовано. Але з початком нового тижня, ні робітників, ні техніки у Виниках ніхто не бачив. З такими темпами робіт, винниківчанам годі надіятись на добрі дороги у місті.


Теги: ремонт, дорога


Читайте також:
Коментарі
avatar
Справді таких доріг ще у Винниках небуло. Я вже не вірю, що з теперішньою владою, буде якийсь порядок у місті.  Одні обіцянки...
avatar
Смішно і грішно. Господарники хр...і!! cry
avatar
Коли до мене прїжджали родичі з закордону, то мені було дуже стидно їх везти по наших вулицях. Влада завжди знаходить якісь оправдання - казначейство, ще щось. Це їхні проблеми і вони повинні їх вирішувати. А вони більше дбають про свої власні інтереси. Вже скільки років при владі і нічого доброго нема. А читаєш їхній Вісник - одні вихваляння! Стидайтеся трохи!!!
avatar
Який господар такі і  дороги  blahblah
avatar
Я так зрозумів, Ви пане Влодку самі з міської ради, бо написали адрес вашого сайту. Не звинувачуйте мешканців, що сидять по норах. Що Вони мають вам радити! А ви дуже хочете з кимсь радитися!? То ви закрилися від людей і думаєте, що Ви щось вище , достойніше...  Як ми повилазим з норок, то Вам добре не покажеться!
Ви посилаєте нас на ваш сайт. Чому ж така відкрита влада в себе на сайті не відкрила коментарі. Деж ваша відкритість?
avatar
Влодко, ти сам неадекватний. Вас повибирали, то і працюйте, і знаходьте виходи з ситуації, а не прикривайтеся причинами. Більшість добре знає про ваші ремонти доріг.  Заключаєте договори з сумнівними організаціями, з якими самим можна скористати, а після їхніх ремонтів дороги летять через пару місяців. Кожен рік списуєте на ямкомі ремонти захмарні суми і ще вводите в оману громаду!!!
avatar
Ніц совісти нема в тої влади! Цілий рік їздим по танкодромі! cry
avatar