Асоціацію України з ЄС можуть перенести на 2014 рік
30.10.2013 15:52
Підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом може бути перенесено, якщо Київ не виконає всі поставлені Євросоюзом умови до саміту "Східного партнерства".

Про це заявив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, передають польські ЗМІ.

"Є альтернатива, що з Україною теж підпишемо (Угода про асоціацію - ред. ) у наступному році", - заявив Сікорський нагадавши, що на саміті у Вільнюсі планується парафувати угоди з Грузією і Молдовою, які планується підписати наступного року.

За словами міністра, поки виконання умови Євросоюзу про звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко "залишається під питанням", у зв'язку з чим він звернувся до української влади з проханням не тягнути час.

"Я б просив владу України, не грати на час і зробити те, що потрібно" , - сказав глава МЗС Польщі.

Він додав, що Януковичу "нема чого плутатися, комбінувати, а лише у співпраці з місією Кокса - Кваснєвського виконати, що слід".

За словами Сікорського, непідписання Угоди про асоціацію з Україною у Вільнюсі "було б компрометацією тих, хто його обіцяв".

Нагадаємо, Україна і ЄС планують підписати Угоду про асоціацію і Зону вільної торгівлі на листопадовому саміті "Східного партнерства" у Вільнюсі. Джерело: http://gazeta.ua/

Теги: Україна, Радослав Сікорський, асоціація, ЄС


Читайте також:
Коментарі
avatar