Михайло Хміль провів прийом мешканців Винник
30.10.2013 20:39
У вівторок, 29 жовтня цього року, в приміщенні ВМР депутат ВРУ Михайло Хміль провів прийом громадян.

Поспілкуватися зі своїм представником у найвищому законодавчому органі нашої держави прийшло дуже багато винниківчан. Тому упродовж кількох годин народний депутат терпляче вислуховував всі скарги й побажання своїх виборців, намагався давати якомога вичерпніші відповіді.

«У людей, справді, назбиралося дуже багато гострих і болючих проблем, я їх розумію, - мовить Михайло ХМІЛЬ. – Але більшість цих питань мали б ці люди задавати представникам місцевого органу влади. Хоча я тепер також не залишу без уваги згадані питання».

А серед звернень були й такі, що стосувалися межі поміж сусідами, відсутності плити на загорожі чи тридцяти метрів тротуару.

Та були й питання, які місцева влада самостійно не має змоги вирішити. Це – погодження меж міста, проблеми з держказначейством, відсутність житлового комунального фонду для тих, хто потребує квартир, ремонт дитячого садочку тощо.

«На наступний рік у бюджеті області передбачено понад 8 мільйонів гривень на реконструкцію дитячого садочку, що на вул.О.Теліги у Винниках, - говорить Михайло Хміль. – Що ж стосується держказначейства, то я неодноразово розмовляв з керівником цієї установи Харченком. Він завжди уникає прямих відповідей, бо фінансовий стан у країні зараз дуже важкий. Але я буду й далі робити все, щоб 219 мільйонів гривень боргів на Львівщині було погашено. Наступного разу планую зустріч із виборцями-винниківчанами взимку. Про конкретну дату повідомлю всіх заздалегідь». Джерело: http://vynnyky.in.ua/

Теги: Михайло Хміль, міська рада, винниківчани


Читайте також:
Коментарі
avatar