У Винниках шість будинків залишаються без тепла (ВІДЕО)
31.10.2013 10:49
У Винниках опалювального сезону досі не розпочали: шість багатоповерхівок у містечку вже не перший рік залишаються восени і без тепла, і без гарячої води. Причина – багатотисячні борги. Мешканці зазначають, що сумлінно платять за тепло своєму комунальному підприємству, натомість звідти на рахунки ЛКП «Львівтеплоенерго» кошти не потрапляють.

Про це інформують «Головні новини Львова».

Заборгованість винниківського комунального підприємства – ДП «Добробут МКП «Винниківське» – за шість будинків становить 296 тис. грн, кажуть у «Львівтеплоенерго». Мешканці зізнаються, що борги у будинках є – але по 2-3 тис. грн в кожному. Звідки набралось майже триста тисяч гривень – люди не розуміють.

Директор ДП «Добробут МКП «Винниківське» Олег Горинь пояснив, що отриману плату за тепло використовують на ремонти, зарплати і податки: «Якщо я не доплатив до квартирної плати, а треба платити ПДВ, значить я беру звідти і перекриваю дірки».

Начальник юридично-претензійного відділу ЛКП «Львівтеплоенерго» Олег Іващук коментує: «Є судове рішення про стягнення з ДП «Добробут» близько 500 тис. грн. Ми передали лист у виконавчу службу, частково кошти стягують. Але проблема в тому, що борг постійно росте». http://lviv24.com/resources/videos_download/2013/10/80270_mobile.mp4
Джерело: http://zaxid.net/

Теги: Олег Горинь, ЛКП, Львівтеплоенерго, добробут


Читайте також:
Коментарі
avatar