"Волинь" переконливо перемагає "Шахтар" (ВІДЕО)
01.11.2013 15:29
Луцька "Волинь" здобула перемогу з переконливим рахунком над чемпіоном України - донецьким "Шахтарем".

Лучани дуже активно розпочали матч і у першу чверть матчу на рівних боролися із «Шахтарем», не притискаючись до власних воріт. Звісно, «гірники» створювали моменти, але господарі буквально лягали під паси, простріли і удари «гірників».

Арбітр матчу кілька разів неприємно здивував вболівальників. То він не помічав відвертих фолів проти господарів, то помітив фол Сімініна після його чистого підкату і показав Сергію жовту (тепер захисник пропустить матч із «Динамо»). Апофеозом стала зупинка перспективної контратаки «Волині», адже саме в цей момент, а не згодом Даньковський вирішив нагородити «гірчичником» «гірника». Чому не був попереджений Бернард за відвертий фол на Шіші у другому таймі – це також питання…

Ключовою хвилиною першого тайму стала 24 хвилина. Активний у першому таймі

Вже у наступній атаці Бабатунде ще раз прорвався своїм правим флангом. Міхель бив із меж штрафного, але не влучив у ближній кут. Після такого заспіву «хрестоносців» трибунами «Авангарду» прокотилася трохи підзабута вболівальницька «хвиля».

Активний Бабатунде травмувався і його замінили на Задерецького. Відзначимо що у Дмитра гра не пішла і на другий тайм у гру вступив Гал Шіш.

Останні п'ятнадцять хвилин тайму «Волинь» відбивалася і тільки диво врятувало команду від голу, адже кілька разів м’яч котився по стрічці воріт Неділька… «Волинь» відбилася і пішла на перерву, виграючи.

Початок другого тайму був схожий на початок першого. Лучани розпочали його дуже активно. Господарі опанували захист і «гірники» припинили створювати свої моменти «пачками». Натомість «Волинь» дуже небезпечно «показала зуби», коли Матей вивів Нємчанінова на ударну позицію розрізним пасом. Дмитро, який у другому таймі грав півзахисника, пробив підйомом у нижній кут, але Каніболоцький дав раду цьому пострілу.

«Волинь» запропонувала «Шахтарю» контргру і не довгий час не дозволила супернику створити гольовий момент. Натомість господарі так само у середині тайму забили вдруге. Шиков сильно пробив штрафний за порушення на Еріку, м’яч відлетів до Мемешева й Редван із 7 метрів розстріляв Каніболоцького – 2:0!!!

Кінцівку матчу «Волинь» догравала «через не можу», відбиваючись від навали гостей і потерпаючи від численних ушкоджень. Кілька разів надавали допомогу Шикову ,але Ванче щораз повертався на поле. Справді героїчний сейв зробив на 82 хвилині Неділько, який відбив удар із 7-ми метрів від Фреда, а потім від добивання Ферейри.

Лучани ж кілька разів втікали у контратаки і були дуже близькими до третього голу. Вочевидь апофеозом матчу стали останні хвилини, коли «Волинь» захищалася і контратакувала під гімн України, який співали трибуни…

Лучани виграють 2:0 і змушують численних скептиків замовкнути…

Джерело: http://www.fcvolyn.net/

Теги: Шахтар, Волинь


Читайте також:
Коментарі
avatar