10 листопада на винниківському стадіоні урочисте відкриття штучного поля (ФОТО)
03.11.2013 18:10
Завдячуючи Мирону Маркевичу Винники і загалом вся Львівщина отримали чудове футбольне поле з найсучаснішим штучним покриттям, аналогів якому у західній Україні наразі немає.Наведіть курсор на нижню частину вікна, щоб управляти слайд-шоу

У головного тренера "Металіста" ще з попереднім президентом клубу Олександром Ярославським була домовленість про будівництво сучасного поля зі штучним покриттям на його батьківщині, яка була зазначена в особистому контракті.

Новозбудоване поле, поблизу основного поля, зі штучним покриттям урочисто відкриють 10-го листопада о 14.00 год.

Треба зазначити, що роботи на стадіоні ведуться і зараз. З західної частини штучного поля облаштовується поле з натуральним газоном, розміром 90 м на 60 м. За північними воротами основного поля облаштовується мале поле зі штучним покриттям та освітленням, розміром 42 м на 22 м.
Теги: Мирон маркевич, штучне поле


Читайте також:
Коментарі
avatar
Респект Маркевичу!!!  hands respect
avatar
Молодчага!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hands hands hands
avatar
Не словом, а ділом!!!  respect
avatar
Маркевич справді молодець. Тихо і спокійно робить добру справу. Та тільки люди наші не хочуть і не вміють добро оцінити. Стадіон відкритий для всіх - приходьте, займайтесь спортом, грайте з дітьми в футбол чи теніс. Так для цього ми слабаки, а зняти вночі замки з хвірток, повідривати дошки з лавок, пиячити та матюкатись, побити пляшки та залишити після себе гори сміття-то це запросто. Навідь на цих фотографіях видно, як батьки позаходили на штучне поле. І плювати їм на директора, який благає щоразу не наносити туди бруду на взутті. Не доросли ми морально до таких споруд. І самій вже стає смішно від пропозиції встановити на стадіоні доступні для всіх тренажери, так як практикується закордоном. Довше, як тиждень, не протримаються. Як не вкрадемо, то знищимо.
avatar