Українські журналісти завдали "удару у відповідь" російським ЗМІ (ВІДЕО)
04.11.2013 18:09
Російські експерти не приховують, що інформаційна війна - це лише намагання приховати провал у створенні Євразійського Союзу, який без України стає безглуздим.

Росія вирішила інформаційно підсилити економічні атаки на Україну, повідомляє ТСН.

Цього тижня на федеральному телеканалі стартував проект "Розлучення по-українськи", який щодня розповідає про негаразди в нашій економіці і лякає росіян тяжкими буднями для тих, хто вирішив повернутися обличчям до Європи. Зокрема, нам пророкують майбутню катастрофу після підписання угод про Асоціацію з ЄС.

Утім, навіть російські експерти не приховують, що інформаційна війна - це лише намагання приховати провал у створенні Євразійського Союзу, який без України стає безглуздим.

Примітно, що телеведучий Дмитро Кисельов, який тепер із Москви віщує Україні евтаназію, ще недавно був головним політичним рупором одного з українських телеканалів і так само палко пропагував політику тодішньої української влади.

Тож журналісти вирішили зробити пародію на агітаційні промови російського телеведучого, замінивши лише Україну на Росію. http://youtu.be/Mfmu-QCIEW4

Теги: Відеоролик, ЄС, Росія, ТСН, телепрограма, журналіст


Читайте також:
Коментарі
avatar