Українські журналісти завдали "удару у відповідь" російським ЗМІ (ВІДЕО)
04.11.2013, 18:09
Російські експерти не приховують, що інформаційна війна - це лише намагання приховати провал у створенні Євразійського Союзу, який без України стає безглуздим.

Росія вирішила інформаційно підсилити економічні атаки на Україну, повідомляє ТСН.

Цього тижня на федеральному телеканалі стартував проект "Розлучення по-українськи", який щодня розповідає про негаразди в нашій економіці і лякає росіян тяжкими буднями для тих, хто вирішив повернутися обличчям до Європи. Зокрема, нам пророкують майбутню катастрофу після підписання угод про Асоціацію з ЄС.

Утім, навіть російські експерти не приховують, що інформаційна війна - це лише намагання приховати провал у створенні Євразійського Союзу, який без України стає безглуздим.

Примітно, що телеведучий Дмитро Кисельов, який тепер із Москви віщує Україні евтаназію, ще недавно був головним політичним рупором одного з українських телеканалів і так само палко пропагував політику тодішньої української влади.

Тож журналісти вирішили зробити пародію на агітаційні промови російського телеведучого, замінивши лише Україну на Росію.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: Відеоролик, ЄС, Росія, ТСН, телепрограма, журналіст

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...