89-річній винниківчанці повернули квартиру, яку в неї відібрала міська рада
05.11.2013 13:58
За втручання прокуратури пенсіонерці повернули відібране міською радою належне їй житло.

Про це інформує Новий погляд, посилаючись на повідомлення Львівської прокуратури.

Апеляційний суд Львівської області залишив без змін рішення суду першої інстанції у справі щодо поновлення прав 89-річної жінки, яку Винниківська міська рада незаконно позбавила помешкання.

Зокрема прокуратурою Личаківського району доведено, що на підставі незаконного рішення виконкому міськради, однокімнатну квартиру пенсіонерки було передано у власність головному інженеру ЖЕКу м. Винники. У подальшому останній продав це житло, а новий власник надав вказане помешкання у заставу одному із банків.

З метою захисту прав потерпілої, прокуратурою вносилось позови до суду із вимогами скасувати рішення міськради, реєстрацію права власності і договір іпотеки на це помешкання та витребувати його з чужого незаконного володіння.

Як повідомляє видання, зазначені позови задоволені Личаківським районним судом. Водночас апеляційний суд також погодився з доводами прокурора та постановив повернути квартиру пенсіонерці як законній власниці. На цей час вживаються заходи для реального виконання зазначеного судового рішення.
Теги: квартира, міська рада, винниківчанка, суд, прокуратура


Читайте також:
Коментарі
avatar