Кому заважає "Арена Львів"? (ВІДЕО)
05.11.2013 14:42
Хто і для чого? Трагедія із комічними елементами під назвою "Дискваліфікація "Арени Львів" отримала дуже пікантну сюжетну лінію.

Журналісти сайту "Футбол 24" отримали офіційного листа Федерації футболу України із підписом її віце-президента Сергія Стороженка.

У цьому офіційному документі, написаному 17-го вересня, Стороженко рекомендує ФІФА... дискваліфікувати "Арену Львів". Які ж мотиви цього несподіваного ходу української федерації?

Рівно 32 дні тому президент ФФУ Анатолій Коньков та віце-президент ФІФА Григорій Суркіс приходять на зустріч з журналістами та гордо заявляють: відстояли честь України, подали апеляцію на рішення дискваліфікувати "Арену Львів" на 5 років та матч Україна - Польща провести без глядачів. Уся футбольна нація видихнула з полегшенням і припинила шукати відповіді на питання: хто ж придумав нам на голову справу про неофашизм та нацизм. І от журналісти сайту "Футбол 24" отримали дуже цікавого листа, написаного на бланку ФФУ та з підписом Сергія Стороженка. http://lviv24.com/resources/videos_download/2013/11/80313_mobile.mp4

Теги: Сергій Стороженко, дискваліфікація, ФІФА, Арена Львів, ФФУ


Читайте також:
Коментарі
avatar