Гравець «Руху» буде тренером (ВІДЕО)
05.11.2013 20:19
Колишній гравець «Карпат» Сергій Даниловський, який зараз виступає за винниківський «Рух», стане тренером.

Наразі у Сергія категорія «С», але найближчим часом він планує отримати вищі «А» та «В». Вони дадуть йому право стати тренером у Першій лізі або помічником у Прем’єр-лізі.

Про це Сергій Даниловський розповів журналістам програми футбольного тележурналу «Про Карпати» телеканалу ZIK.

- З поміж двох футболок: львівських «Карпат» та одеського «Чорноморця», яка Вам миліша?

- «Карпати» - команда, яка мені дала шлях у великий футбол. А у «Чорноморці», я , так би мовити, залишив частину душі. В Одесі ми завоювали бронзові нагороди. Обидві команди для мене є рідними.

- Як можна оцінити нічию між цими командами? Це скоріше втрата очок для «Карпат» чи для львів’ян взагалі добре, що заробили очки?

- Я вважаю, що по грі - це втрата для «Карпат», тому що вони продовж усього матчу вели в рахунку і завжди прикро пропускати в кінці гри на останніх хвилинах гол.

- Команда, скажемо так, не багато забиває. Ви, як гравець атакуючого плану, що можете порадити? Як виходити з цієї ситуації? Як її вирішувати?

- Просто не йде у ворота. І відсутність Младена Бартуловіча в останній грі стала суттєвою втратою в атакувальних діях «Карпат». Загалом моментів вони створюють багато, але забивають мало. Я думаю, що це просто такий період. Він пройде і все буде добре.

- Цей гол «Чорноморця», можна сказати, на останніх секундах довів тезу про справжніх моряків, коли їх мало, але вони в тільняшках?

- Вважаю, що так. Тим паче, по іграх «Чорноморця» цього сезону. Так само можу відмітити «Ворсклу» з Полтави. Це такі команди з характером і грають вони до останньої секунди.

- Сергію, наступний матч «Карпат» проти донецького «Металурга», теж не чужої для Вас команди, - який прогноз? Як ви оцінюєте гру «Металурга» на нинішньому етапі та що змінилося в команді за ті три роки, що ви вже не в команді?

- «Металург» завжди відрізнявся серед інших команд такою зміною, скажемо так, в тренерському штабі. Щороку, іноді й через півроку змінюється головний тренер. Але завжди там були підібрані кваліфіковані технічні гравці. Команда переважно грає на атаку. Але по статистиці, наскільки я пригадую, «Карпати» грають невдало в Донецьку з «Металургом». Проте завжди неприємні ігри колись закінчуються, і думаю, що в наступному турі «Карпати» змінять на краще свою статистику.

- Ви зараз знову у Львові? Як так сталося, що Ви повернулися?

- Остання травма, яку я отримав, граючи за криворізький «Кривбас», далася взнаки. Вона вже не дозволяла витримувати загрузки, які є в професійному футболі, але дозволяла грати на нижчому рівні. А так як бажання грати ще є, не хочеться сидіти вдома. Хочеться ще пограти хоча б для себе, для задоволення і зараз я виступаю за винниківський «Рух».

- Ви плануєте стати футбольним тренером? Які перспективи?

- Наразі я подав документи, які потрібні для отримання категорії «С», у львівську федерацію. Найближчим часом планую поїхати в Київ на декілька днів, щоб узгодити нюанси по вищих категоріях «В» і «А».

- Які команди Ви зможете тренувати?

- Наскільки я знаю, це дає право бути помічником у Прем’єр-лізі, тренувати у Першій лізі.

- Крім футболу, нещодавно Ви спробували себе в регбі. Сподобалося?

Звичайно, можу сказати, це дійсно чоловіча гра, справжня чоловіча гра. Мені дуже сподобалося. Коли виступав за «Хімки», відвідував хокей. Таке саме враження на мене склала ця гра. Футбол зараз такий став, я не знаю, зачеплять, вдарять і дуже багато симуляцій різних. А хокей і регбі - це такі види спорту, що приємно дивитися.

- З таким ростом, як у вас, може варто спробувати ще волейбол, баскетбол?

- Хіба лише спробувати. Також подобаються ці види спорту, але, звичайно, це тільки подивитися. http://youtu.be/A3agE-82U2g
Фото: http://vgolos.com.ua/

Теги: Рух, Сергій Даниловський


Читайте також:
Коментарі
avatar