Винниківські бібліотекарі не хочуть змін у графіку роботи
06.11.2013 13:45
Аби реанімувати бібліотеки, чиновники ЛМР вирішили змінити графік роботи громадських читалень. Вони пропонують, щоб бібліотеки працювали не протягом робочого дня, а з 13.00 до 21.00 години.

Бібліотекарі Львова і Винник таке «нововведення» не сприйняли. Загальний спротив має логічні пояснення. Бібліотекарям, а це переважно жінки, буде небезпечно перебувати в приміщенні, добиратися додому у вечірній час. Крім цього, працівники бібліотек вбачають, що зміна графіку призведе не до збільшення кількості читачів, а навпаки – до зменшення. Такий графік є незручним не тільки для бібліотекарів, а й для читачів.

Переважно відвідувачами бібліотеки є школярі, студенти, пенсіонери. Вік людей, які читають, 22-35 р. і понад 60 років. Деякі з цих незахищених категорій населення приходять почитати газету чи журнал, яких самостійно передплатити не мають змоги.

«Щоб з’ясувати, чи хочуть наші читачі змін у графіку, ми провели анкетування, – розповіла завідувач бібліотеки-філії № 34 Ірина Андрухів. – В анкетуванні взяли участь 50 винниківчан.

100 відсотків із них написали, що їх задовольняє графік роботи бібліотеки з 11.00 до 19.00 в робочі дні та з 10.00 до 17.00 – у неділю і вихідний – у суботу.

На запитання, які нові послуги варто запровадити в бібліотеці, більшість опитаних відповіли: «комп’ютери та підключення до Інтернету» та «оновлення фонду бібліотеки». Джерело: http://vynnyky.in.ua/

Теги: винниківчани, бібліотекар, читачі, бібліотека, графік роботи


Читайте також:
Коментарі
avatar