Ростислав Шемечко провів практичний семінар у санаторній школі-інтернат
06.11.2013, 16:04
5 листопада в приміщені Винниківсьої санаторної школи-інтернат відбувся семінар на тему: "Вчимося змінювати проблемну поведінку наших дітей”.

На запрошення адміністрації закладу та отця Ореста церкви Івана Хрестителя м. Винники семінар провів доктор Ростислав Шемечко, випускник Папського Салезіанського Університету в Римі, директор Центру психології Українського католицького університету. До участі у цій події долучилися педагоги школи.

Доктор Ростислав Шемечко поділився досвідом та навчав практично, як надавати поведінкову терапію у виниклих ситуаціях з проблемними учнями. Доповідач наголосив, що кожна поведінка дитини є контекстуальною і це має сприйматися належним чином.

На основі британського формату «Супер няня» психологи аналізували та знаходили причини негативної поведінки дітей, роль батьків у вихованні, шляхи подолання цих проблем, пише vynnyky.in.ua.

Джерело: http://vynnyky.in.ua/

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: інтернат, Ростислав Шемечко, школа, психологія, отець Орест, Семінар

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...