У Львові з’явились листівки проти новопризначеного голови ЛОДА
06.11.2013 16:28
«Чому українці у Львові давно не люблять Сала», – листівки з такою назвою з’явились на вулицях Львова в ніч з 5-го на 6-те листопада. В листівках описані 5 моментів біографії нового губернатора Львівщини – екс-очільника ГУ УМВС у Львівській області Олега Сала.

Зокрема в них йдеться про дві кримінальні справи, які були порушені Генеральною прокуратурою проти О. Сала в 2005 році. Його звинувачували у порушенні виборчого права і зловживанні владою та службовим становищем. Після цього він був оголошений в міжнародний розшук.

Також львів’янам нагадали, що під час керівництва Салом обласною міліцією її працівники підкинули гранату Студентському братству, за листівки та акції проти кучмізму студентів били, арештовували і судили, від університетів вимагали вжити заходів щодо них.

Крім того, Олегу Салу пригадали його дружбу з російським кримінальним авторитетом Максимом Курочкіним на прізвисько Макс Бєшений, а також той факт, що в 2006 році він балотувався до Верховної Ради від фінансованого Курочкіним блоку Наталії Вітренко «Народна опозиція». В листівках зазначені й нові «гріхи» Сала – слова народного депутата Геннадія Москаля про те, що у 2012 році Олег Сало особисто керував діями спецпідрозділу «Беркут» під час виборів в 132-у виборчому окрузі на Миколаївщині.

Розповсюдженням таких листівок відреагували на повернення О. Сала до Львова активісти Громадянського руху «Відсіч». «Наглядати за Львівщиною поставили міліціянта з нагайкою», – резюмується у листівці.
Теги: Протест, ЛЬВІВ, листівки, акція, Олег Сало


Читайте також:
Коментарі
avatar