Олімпійське селище збудують біля Арени Львів
06.11.2013 18:18
Якщо Львівщина здобуде право проводити зимові Олімпійські ігри-2022, у південній частині міста, поблизу стадіону «Арена Львів», збудують Олімпійське селище, яке згодом може стати житловим комплексом.

Про це сьогодні, 6 листопада, на прес-конференції «Що здобуде Львівщина від проведення зимової Олімпіади-2022?» повідомив заступник міського голови Львова з гуманітарних питань Василь Косів.

«У генеральному плані цієї території було передбачено, що там буде не лише стадіон, але багато інших споруд… Там виросте новий мікрорайон, який на час Олімпіади називатиметься Олімпійським селищем для проживання спортсменів, журналістів чи інших людей. Потім це буде житло», – зазначив чиновник.

З його слів, споруди Олімпійського селища – це споруди, що трансформуються від потреб міста. Їх можуть переобладнати у великі житлові комплекси чи комплекси соціального житла.

Василь Косів додав, що зараз є чимало бажаючих будувати, попит є, відтак, буде привабливим вкладати гроші у таке житло, яке в майбутньому можна буде продавати або орендувати.

«Треба ще затвердити документи щодо межі міста, оскільки вона проходить у тій ділянці, де потрібно, щоб ці споруди постали. Тому, думаю, буде спільне рішення, як ця межа може змінитись, аби до міста була долучена ця територія», – підкреслив заступник міського голови Львова з гуманітарних питань.

Нагадаємо, Генеральна асамблея Національного олімпійського комітету, яка відкрилась у вівторок в Києві, офіційно затвердила заявку на проведення в Україні Олімпійських ігор 2022 року. Джерело: http://zik.ua/
Фото: http://stadion.lviv.ua/

Теги: 2022, НОК, ЗАЯВКА, олімпійські ігри, олімпійське селище


Читайте також:
Коментарі
avatar