Комітет відправив на доопрацювання всі законопроекти про лікування ув'язнених за кордоном
06.11.2013 22:40
Парламентський комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності відправив на доопрацювання всі чотири законопроекти про лікування ув'язнених за кордоном, які дозволили б виїхати на лікування екс-прем'єру Юлії Тимошенко.

Таке рішення потримали на засіданні комітету в середу, пише Gazeta.ua.

Крім того, члени комітету прийняли рішення про створення робочої групи, до якої увійдуть всі члени комітету, а також автори всіх чотирьох законопроектів. Цю групу очолить нардеп від Партії регіонів Геннадій Васильєв.

До Верховної Ради внесено законопроекти: лідерів трьох опозиційних фракцій - "Батьківщина" Арсенія Яценюка, "УДАР" Віталія Кличка і "Свобода" Олега Тягнибока - передбачає звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко з погашенням їй судимості (№ 3479); позафракційних народних депутатів Сергія Міщенка про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу (№ 2453а), Анжеліка Лабунська - про внесення змін до ст.84 Кримінального кодексу про можливість лікування засуджених за кордоном (№ 3461); Володимира Купчака - про гуманізацію законодавства про попереднє ув'язнення та забезпечення конституційних прав і свобод ув'язнених під варту, засуджених до позбавлення волі, а також тих, що перебувають на лікуванні за межами пенітенціарних установ засуджених осіб. Всі вони спрямовані на вирішення "питання Тимошенко".

Очікувалося, що парламент розгляне всі 4 законодавчі ініціативи на засіданні в четвер.
Теги: парламент, Юлія тимошенко, верховна рада, законопроект, асоціація


Читайте також:
Коментарі
avatar