Україну попередили про загрозу гомосексуального тоталітаризму
07.11.2013 15:20
Ідеологія підтримки гомосексуалізму, одностатевих шлюбів та абортів у країнах ЄС сьогодні насаджується тоталітарними методами з порушенням прав людини.

Про це сьогодні під час прес-конференції сказав почесний президент політичної групи Європейської народної партії у Парламентській Асамблеї Ради Європи Лука Джузеппе Волонте.

За словами Волонте, Україні слід серйозно ставитися до цієї небезпеки в процесі євроінтеграції.

«У полоні ілюзії заходяться ті, хто думає, що їхня країна та нація ніколи не будуть піддані тиску гомосексуальних лобі, і що в їхніх країна ніколи не введуть гомосексуальні шлюби», – сказав він.

Також він додав, що ця проблема є наступом нового тоталітаризму, проти якого необхідно спільно боротися представникам здорових політичних і громадських сил різних країн.

«Сьогодні пропаганда сексуалізму, сексуальнї розбещеності, легалізація гомосексуальних шлюбів, усиновлення дітей одностатевими парами перетворюються на войовничу ідеологію, згода з якою стає обов’язковою, а незгодні – жорстоко переслідуються за всіма канонами тоталітаризму. Надіємось, що це остання культура, яка несе з собою тоталітаризм», – наголосив Волонте.

На його думку, першим кроком до введення гомосексуального тоталітаризму в будь-якій країні є нормативне закріплення толерантності до сексуальних меншин.«Це питання на порядку денному в Україні, оскільки Угода про Асоціацію з ЄС включає в себе так звані «анти дискримінаційні» норми. Перш за все мова йде про гомосексуальну Директиву 2000/78/ЄС в Додатку ХХХІХ до Угоди. В разі підписання Угоди про Асоціацію в її поточній редакції Україна неминуче зіткнеться з серйозною небезпекою гомосексуалізації суспільства», – зазначив посол Всесвітнього конгресу сімей до європейських структур, радник Всесвітнього конгресу сімей з міжнародного права Павло Парфентьєв. Джерело: http://vgolos.com.ua/

Теги: сексуальні меншини, Євросоюз, усиновлення, ідеологія, Шлюб, Лука Джузеппе Волонте, гомосексексуалізм


Читайте також:
Коментарі
avatar